Toote kategooria
Võtke meiega ühendust
Quanzhou Neway Industrial Limited
Lisa: 6. korrus 3 # hoone, nr. C-3 Xunmei tööstuspiirkond Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Hiina
Tel: + 86-595-22519926
Faks: + 86-595-22519925
Mobiil: +8613159026097
E-post: fb@newayil.com

Video digitaalne optiline muundur

BSC1120: video digitaalne optiline muundur - Sdi ekstender üle Fiber - SFP moodul koos LC-pistikuga - SDI võrdsustamine ja rekordimine - 20 km edastus - ringhäälingu konverter Mõnus: 1) 20 km edastuskaugus 2) Toetada 3Gbit taset A ja taset B (kõik formaadid) 3) SFP / LC Fiber Transmitter ......
Räägime nüüd

BSC1120: video digitaalne optiline muundur

- Sdi ekstender üle kiudaine

- SFP moodul koos LC-pistikuga

- SDI võrdsustamine ja ümberpööramine

- 20 km ülekanne

- raadiokujundaja



Motiiv:

1) 20km ülekande kaugus

2) Toetage 3Gbit taset A ja taset B (kõik vormingud)

3) SFP / LC Fiber Transmitter & Receiver

4) SDI võrdsustamine ja ümberpööramine

5) 3G-SDI sisend ja saatja loopout

6) Dual 3G-SDI väljundid vastuvõtjas

7) SDI sisend Automaatne SD, HD ja 3G sisselülitamine

8) USB-toide


Spetsifikatsioon:

Signaali vorming

ÜHENDUSED

Saatja SDI video sisend

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Saatja SDI loop väljund

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Saatja kiudoptiline väljund

SFP moodul (LC) x1

Vastuvõtja kiudoptiline sisend

SFP moodul (LC) x1

Vastuvõtja SDI videoväljund

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x2

STANDARDID

Optiline kiu moodul

SFP moodul: hot-plug
Ühendusstiil: LC
Fiber tüüpi: Single-mode
Optiline lainepikkus: 1490 nm
Maksimaalne ribalaius: 3Gbps
Optiline ülekandevõimsus: -6-0dBm
Vastuvõtja tundlikkus -22dBM

Ühe režiimi Max.Distance
Optiline kiu vastavus

3G (1080P) 20 km (12,5 miili)
SMPTE 297M 2006

SDI vastavus

3Gbit taseme ja taseme B (kõik vormingud)
SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE424, SMPTE 296M
, SMPTE 274M, SMPTE 425M, ITU-R BT656.ITU-R BT.601

SDI automaatlülitus
SDI video hind
SDI värviruum
SDI võrdsustamine ja ümberpööramine
SDI Audio

Auto valib sisendil SD / HD / 3G-SDI
SD / HD / 3G-SDI
YUV, RGB
Jah, SDI-sisend ja väljund toetavad kuni 120 m 3G-SDI jaoks
Toetab 16 kanalit varjatud

SUURUS

Mõõtmed (LWD)
Kaal

71X41X23mm
200 + 200g

Võimsus

Võimsus
Võimsus
Pinge vahemik

Micro USB
1,5W
3,5-5VV

KESKKOND

Töötemperatuur
Säilitustemperatuur
Suhteline niiskus

- 20 ℃ -60 ℃
-30 ℃ -70 ℃
0% -90% mittekondenseeruv

Garantii

Garantii

3aastane piiratud garantii


Rakendus:

4.jpg





Hot Tags: video digitaalne optiline konverter, Hiina, tarnijad, tootjad, hulgimüük, kohandatud, odav, osta, laos
  • Newsletter
  • Toote kategooria
  • Võtke meiega ühendust
    Quanzhou Neway Industrial Limited
    Lisa: 6. korrus 3 # hoone, nr. C-3 Xunmei tööstuspiirkond Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Hiina
    Tel: + 86-595-22519926
    Faks: + 86-595-22519925
    Mobiil: +8613159026097
    E-post: fb@newayil.com
  • QR Code
  • Copyright © Quanzhou Neway Industrial Limited Kõik õigused reserveeritud.